BİLSEM inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şubesi tarafından yapımına devam edilen ve üstün yetenekli öğrencilerin eğitim göreceği MÜSİAD Saime Sultan Bilim ve Sanat Merkezinin (BİLSEM) inşaat çalışmaları tüm hızıyla

İlçe Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru, MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Döngel ve MÜSİAD üyeleri, inşaat çalışmaları devam eden BİLSEM binasında incelemelerde bulundular.

Yapılan incelemelerin ardından gazetecilere açıklama yapan Kaymakam Arslan, şunları söyledi:
“İnegöl’ümüzün ihtiyaç duyduğu eğitim kurumlarımızdan biri olan Bilim Sanat Merkezinin açılışıyla ilgili Bakanlıktan onayımız alındı. İnşallah şimdi bu binamızın inşaatı da tamamlandığında eğitim öğretime başlamış olacak. Ben burada MÜSİAD’a ve onun değerli mensuplarına, buradaki hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Çünkü İnegöl’ümüzün ihtiyaç duyduğu, eksik olan eğitim anlamında Bilim Sanat Merkezini ilçemize bu vesile ile kazandırmış olacağız. Burada hummalıda bir çalışma var. İnşallah başkanımızdan da sözümüzü aldık. Daha da hızlı bir şekilde, 2.eğitim öğretim dönemine kalmadan tamamlayıp, burayı öğrencilerimizle doldurmak istiyoruz. İlçe milli eğitim müdürümüzü, MÜSİAD başkanımızı ve değerli üyelerini bu güzel çalışmadan dolayı kutluyorum. İlçemize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

GÜNDEM 13.10.2021 18:44:00 0
 • BIST 100

  1.480%1,68
 • DOLAR

  9,6155% 1,21
 • EURO

  11,2278% 1,34
 • GRAM ALTIN

  552,90% 1,41
 • Ç. ALTIN

  912,285% 1,41

Bütün Şehir Seferber Oldu

CANAN KARATAY İNEGÖL'DE

DÜNYA SİRKE REKORU İNEGÖL'DEN ÇIKACAK

KANİ KUYUMCULUK 2. ŞUBESİNİ AÇTI

Şok yol kapandı

Bursa'nın haftalık vaka sayısı açıklandı

Bursa Valiliği'nden meteorolojik uyarı!

Benzine zam üstüne zam

İnançer, İnegöllülere Peygamber Efendimizin Aile Hayatını Anlattı

İnegöl Futbol Şölenine Ev Sahipliği Yaptı